Ik weet nog niets van NLP Afdrukken E-mailadres

Op deze site vind je alles over NLP. Deze letters staan voor Neuro Linguïstisch Programmeren. Dit betekent dat wat je waarneemt via je zintuigen (Neuro), met behulp van taal (Linguistisch) je inzicht geeft in je eigen 'programma'  (Programmeren). Je wordt je bewust van je eigen patronen en je eigen manier van communiceren. Als je inzicht hebt in hoe je zelf in elkaar steekt, weet je dat ook van een ander.  NLP zorgt op deze manier voor meer begrip, betere communicatie onderling en een beter zelfbewustzijn.

NLP begint met een Practitioner opleiding, daarna is er de Master Practitioner en bij NLPpuntNL is er ook nog een derde jaar, de Master Advanced.

Heb je interesse? Er zijn regelmatig informatie avonden op de locatie in Amsterdam of Zoetermeer waar de training georganiseerd wordt. Je kunt ook altijd bellen met 035 - 6286116 of een e-mail sturen Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Kijk bij "agenda" voor de meest recente data.